Gračanica: Uspješni domaći rukometaši i futsaleri

BELI ANĐEO PORAŽEN U GRAČANICI

Futsaleri Kaskade ostvarili su novu pobjedu u Premijer ligi Bosne i Hercegovine.

Ekipa iz Gračanice danas je ubjedljivo na svom terenu slavila pobjedu protiv gostiju iz Popovog polja, a na kraju je bilo 10:4.

Prava goleada viđena je u drugom poluvremenu. U prvom su domaći vodili sa 2:0, ali je onda u nastavku viđeno čak 12 pogodaka za konačnih 10:4.

MNK KASKADA – KMF BELI ANĐEO 10:4 (2:0)
Dvorana: Luke, Gračanica
Gledalaca: 300
Sudije: Goran Ilić (Doboj) i Almedin Berilo (Sarajevo)
Strijelci: 1:0 Huskanović 2, 2:0 Milanović 6, 2:1 Muratović 22, 3:1 Džindić 23, 4:1 Milanović 25, 4:2 Mićić 26, 5:2 Husejnović 28, 6:2 Husejnović 31, 6:3 Mićić 31, 7:3 Džindić 33, 8:3 Husejnović 34, 9:3 Husejnović 34, 10:3 Gazibegović 39, 10:4 Ćosović 40
Žuti kartoni: Husejnović (Kaskada)

Kaskada: Alibegović, Demirović, Husejnović, Džindić, Huskanović, B.Spahić, Gazibegović, Došlić, Mujanović, Krdžić, Hamidović, Š.Spahić, Milanović, Kakeš

Beli Anđeo: Ružičić, Jović, Erić, Mićić, Novaković, Limić, Komarčević, Ljuboje, Ćosović, Muratović

Rukomet: GRAČANICA SAVLADALA LEOTAR

Rukometaši Gračanice ostvarili su novu pobjedu na domaćem terenu u Premijer ligi BiH.

Ekipa Damira Doborca je savladala Leotar 24:20 i tako stigla do svoje sedme pobjede ove sezone.

Najefikasniji u domaćem timu bio je Dino Hamidović sa osam gola, pratio ga je Adnan Tufekčić sa šest, dok je kod gostiju Radovan Uljarević postigao četiri