TKD klub ‘’Doboj’’: MILICA NEDIĆ najuspješnija kadetkinja. Dobojlije sa 35 MEDALJA na međunarodnom turniru

U subotu 5. oktobra 2019. godine u sportskoj dvorani JU SRC ‘’Radolinka’’ Teslić održana je dupla sportska manifestacija pod nazivom “13rd Doboj open championship“ i ‘’1st Taekwondo cup of friendship’’ koje je bilo u organizaciji TKD kluba ‘’Doboj’’ Doboj i TKD kluba ‘’Hwarang’’ Teslić.

TKD klub ‘’Doboj’’ Doboj

Takmičenje je međunarodnog karatkera na kome su ove godine učešće uzeli klubovi iz Slovenije, Hrvatske, Srbije i Bosne i Hercegovine.

TKD klub ‘’Doboj’’ Doboj je predstavljalo 22 takmičara, 3 trenera i 2 sudije, a turnir se održao u sportskim disciplinama tul i sparing pojedinačno.

U izuzetno teškoj konkurenciji tekvondoisti dobojskog kluba su osvojili ukupno 35 medalja od kojih su 12 zlatnih, 12 srebrenih i 11 bronzanih medalja.

 

Najuspješnija među dobojskim takmičarima, ujedno i najuspješnija mlađa kadetkinja na turniru je Milica Nedić, koja je osvojila 1. mjesto sparing – 40 kg, 1. mjesto tul 4. kup i 1. mjesto disciplina kik.

MILICA NEDIĆ najuspješnija mlađa kadetkinja

Rezultati TKD klub „Doboj“:

1. Nikolaj Kovačević, KM 5-9, 1. mjesto sparing – 25 kg i 1. mjesto disciplina kik
2. Ognjen Todorović, KM 5-9, 2. mjesto sparing – 25 kg i 3. mjesto disciplina kik
3. Armin Zejnić, KM 5-9, 2. mjesto disciplina kik
4. Luka Todorović, KM 10-11, 1. mjesto sparing – 30 kg, 2. mjesto tul 4. kup i 3. mjesto disciplina kik
5. Slobodan Đaković, KM 5-9, 3. mjesto disciplina kik
6. Slaven Vukašinović, JM 14-15, 3. mjesto sparing – 65 kg
7. Bojan Goranović, JM 16-17, 2. mjesto sparing – 57 kg i 1. mjesto tul 6. kup
8. Srđan Mihajlović, JM 14-15, 1. mjesto tul 6. kup
9. Bojan Jevtić, JM 14-15, 3. mjesto tul 6. kup
10. Aleksandar Pavlović, JM 16-17, 3. mjesto sparing – 63 kg i 3. mjesto tul 1. dan
11. Dragan Kajganić, SM 18-39, 2. mjesto sparing – 78 kg i 2. mjesto tul 2. kup
12. Damjan Lazendić, SM 18-39, 1. mjesto tul 1. dan
13. Milenko Đokić, SM 18-39, 2. mjesto tul 1. dan
14. Ekatarina Stanojević, KŽ 5-9, 2. mjesto – 40 kg i 3. mjesto disciplina kik
15. Milica Nedić, KŽ 10-11, 1. mjesto sparing – 40 kg, 1. mjesto tul 4. kup i 1. mjesto disciplina kik, najbolja mlađa kadetkinja
16. Anja Blagojević, KŽ 10-11, 3. mjesto sparing + 45 kg i 3. mjesto tul 6. kup
17. Ivana Spasojević, KŽ 12-13, 1. mjesto sparing – 50 kg
18. Jelena Kovačević, KŽ 12-13, 2. mjesto sparing + 55 kg
19. Ana Marija Kovačević, JŽ 14-15, 2. mjesto sparing – 55 kg i 1. mjesto tul 1. dan
20. Jovana Blatnjak, JŽ 14-15, 2. mjesto sparing + 65 kg i 3. mjesto tul 2. kup
21. Nikolina Spasojević, JŽ 16-17, 2. mjesto sparing – 52 kg i 1. mjesto tul 4. kup

Najuspješniji takmičari u svojim kategorijama na „DOBOJ OPEN“

Uprava kluba se zahvaljuje sponzorima i roditeljima bez kojih ovo takmičenje ne bi bilo uspješno realizovano.

GD

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *