Odličan okršaj Sloge Meridian i Igmana. Sloga preokrenula rezultat sa 0:2 na 3:2

Sjajna utakmica u Modriči, gdje su postignuta četiri gola za poluvrijeme. Sloga je gubila 0:2, a onda se za tri minuta vratila u igru! Nakon toga u drugom poluvremenu, rezultat je preokrenula na 3:2.

Odličnu utakmicu igraju Sloga Meridian i Igman u Modriči!

Dva tima se grčevito bore za opstanak, a tokom prvih 45 minuta postignuta su četiri gola, od čega tri u intervalu od 37. do 43. minuta:

SLOGA MERIDIAN – IGMAN 2:2, u toku
/Krstovski 40 pen, Đorić 43 – Jakupović 8, Hrelja 37/ Stevanović 81.

Tim iz Konjica je poentirao u 8. minutu preko Demira Jakupovića, koji je krunisao proigravanje Amera Drljevića, dok je na osam minuta prije odlaska na odmor Damir Hrelja lobovao Mihajla Dabića nakon jedne dubinske lopte. U 81. minutu Stevanović je preokrenuo rezultat za konačnih 3:2 u korist Sloge.

Četiri kola prije kraja prvenstva, Sloga zauzima 9. mjesto sa 20 bodova, dok je ispod nje Leotar na 18, Igman na 17 i Sloboda na 16 bodova.