TENIS (Foto): Dobojlije dominirale na DRŽAVNOM PRVENSTVU BiH 12&U u Banjoj Luci !

Teniseri TK Doboj (DENZA-Academy) Sara Tripić i Adian Kurtćehajić osvojili su TITULE, a desetogodišnja Jovana Jevtić je podigla pehar za treće mjesto na svom prvom zimskom Državnom prvenstvu.

Sara Tripić i Adian Kurtćehajić su opravdali ulogu favorita na ovom najjačem turniru u BiH i tako nastavili uspejšnu tradiciju TK Doboj u stvaranju novih šampiona.

Sara Tripić je bez izgubljenog seta došla do FINALA gdje joj je protivnica bila talentovana Amajla Kadrić iz Sarajeva. Sara je odličnom igrom i rezultatom 6:1, 6:3 osvojila TITULU.

Adian Kurtćehajić je u FINALU poslije velike borbe savladao Kana Ahmića iz Sarajeva rezultatom 3:6, 6:4,11:9.

Najveće iznenađenje turnira je priredila desetogodišnja Jovana Jevtić osvajanjem trećeg mjesta na svom prvom zimskom Državnom prvenstvu 12&U.

Sve čestitke TK Doboj i treneru Denisu Spahiću.