Sloga iz Doboja izborila polufinale Kupa

Fudbaleri Sloge nastavljaju sa uspjesima u ovoj sezoni. Ekipa trenera Vlade Jagodića je izborila plasman u polufinale Kupa BiH nakon što je u Modriči savladala Posušje 2:0 i tako nadoknadila zaostatak iz prve utakmice(2:3).

Prvu priliku imali su gosti u 16.minutu kada je Nemanja Šćekić sjajno odbranio pokušaj Vinka Rozića. Samo minut kasnije Sloga dolazi do prednosti. Sjajan gol postigao je Boris Varga koji je sa ivice šesnaesterca zatresao mrežu rivala.
Sloga je do željene prednosti došla u 35.minutu. Nesporazum odbrane Posušja iskoristio je Ajdin Redžić koji je prvi došao do lopte i pogodio za 2:0 i veliko slavlje

Na startu drugog dijela Sloga je opet zaprijetila a onda je najbolju šansu imao igrač Posušja Nikola Mandić koji je pogodio prečku. Gosti su još jednom pogodili prečku u nastavku ali nisu uspjeli doći do gola koji bi im donio penale. Sloga je tako ponovila svoj najbolji rezultat jer je već jednom igrala u polufinalu Kupa BiH, prenosi Glas Srpske.