Doboj: Nemanja Mićić 3. u Sloveniji (Foto)

Nemanja Mićić (17 godina) ostvario je još jednom sjajan rezultat na turniru Liga – kup takmičenja održanog prethodnog vikenda u Ljubljani.

• BK "Sports Pub" na turniru u Ljubljani

Naime, radi se o petom turniru ovog formata na kojem su učešće uzeli igrači iz Slovenije, Bosne i Hercegovine, Srbije, Crne Gore, Hrvatske i po jedan igrač iz Japana i Ukrajine.

Na turniru se inače igrala igra desetka (10 Ball), učešće je uzelo oko 70 igrača.

U ovoj sjajanoj konkurenciji Nemanja je osvojio 3 mjesto i još jednom pokazao o kakvom se talentu radi. Uz još tri mlada igrača (Sanjin Pehlivanović -16 godina, Roberto Bartol- 22 godine i Denis Kragolnik- 22 godine), Nemanja je pokazao da ima budućnosti u bilijaru i da je ovo ipak sport koji ima perspektivu. Bitno za napomenuti je da ovo nije Nemanjin najbolji rezultat na turnirima ovog kalibra, on je i u Sarajevu na istom takmičenju zauzeo 2 mjesto.

Na kraju Sanjin Pehlivanović je osvojio zlato dok je Denis Kragolnik bio drugi, treće mjesto su podijelili Roberto Bartol i Nemanja Mićić.

Pored Nemanje na ovom turniru su učestvovala jos dva igrača člana sportskog bilijar kluba „Sports Pub“ Doboj, Saša Đekić i Goran Radišković.

Bilijar klub „Sports Pub“ Doboj se ovom prilikom želi zahvaliti svima koji pružaju podršku klubu, jer kako kažu, bez dobrog tima sve bi ovo bilo nemoguće.