Categories: DobojSport

Sloga 2 slavila u Gradišci: Rafal Maksimovića

Rukometaši Sloge 2 pobijedili su Kozaru u Gradišci sa 39:37, u ranije odgođenoj utakmici iz 16. kola m:tel Prve lige Republike Srpske.

Dobojlije su do vrijednih bodova u borbi za opstanak stigli poslije preokreta, jer su domaćini nakon prvog poluvremena imali prednost od tri gola razlike (22:19).

Goste je do važnog trijumfa predvodio maestralni Miloš Maksimović sa 18 nevjerovatnih postignutih golova, a u domaćem sastavu najraspoloženiji bio je Marko Cvijić koji je bio strijelac 11 pogodaka.

Izvor: srpskacafe.com / Autor: S. Babić


Tabelu možete pogledati na Sport DC

Tabela Prve lige RS:

PozTimUtakPobNerPorBod
1Jedinstvo 201516130326
2Hercegovina16111423
3Mladost1691619
4Drina (-1)16100619
5ORK Borac1681717
6Prijedor1681717
7Bijeljina1681717
8Kotor Varoš1670914
9Kozara (KD)16511011
10Sloga 216511011
11Višegrad1641119
12Kozara (Gr)1640128

Prvi tim Sloge Doboj u Premijer ligi BiH nalazi se na visokom trećem mjestu.

Tabela Premijer lige BiH na Sport DC

PozTimUtakPobNerPorBod
1Izviđač23191339
2Borac M:TEL23190438
3Sloga (Do)23170634
4Gračanica23142730
5Sloboda23142730
6Konjuh23141829
7Vogošća23141829
8Leotar23131927
9Krivaja231211025
10Sloga (GV – U)231101222
11Maglaj231001320
12Iskra24801616
13Lokomotiva23711515
14Bosna23501810
15Derventa2310222
16Slavija (-3)2420221

GD

Recent Posts

Kirije u Banjaluci (Video): Koliko košta krov nad glavom?

Poznata je informacije da cijene stanova u najvećem gradu srpske iz godine u godinu divljaju,…

9 sati ago

U Tesliću oduzeto vozilo od vozača pod dejstvom alkohola i opojnih droga

Policijski službenici Policijske stanice Teslić su juče, 15.10.2026. godine, lišili slobode lice inicijala S.K. sa…

2 dana ago

Od vozača u Doboju oduzeto putničko vozilo zbog obijesne vožnje

Policijski službenici Policijske stanice Doboj 1 su juče, 15.10.2026. godine, lišili slobode lice inicijala V.T.…

2 dana ago

Derbenta: Potvrđena optužnica za lažno prijavljivanje krivičnog djela i napad na službeno lice u vršenju službene dužnosti

NAPOMENA: “Ovom objavom ne prejudicira se ishod krivičnog postupka i ne narušava princip presumpcije nevinosti. Svako…

2 dana ago

Koliko zarađuju zaposleni u kompanijama za razvoj vještačke inteligencije – AI? Cifre su sumanute

Zaposleni u OpenAI London zarađuju u prosjeku 2.318.181 funtu godišnje, što ih čini jednim od…

2 dana ago

Stiže sezona gripa: Ko treba da se vakciniše i koje simptome ne smijemo ignorisati?

S dolaskom hladnijih dana raste rizik od respiratornih infekcija, a ljekari posebno upozoravaju na značaj…

2 dana ago

This website uses cookies.