Doboj

Preslatki blizanci Lucija i Leonardo Mišić iz Doboja na takmičenju Pinkovih zvedica (video)

Učesnici Pinkovih zvezdica, blizanci Lucija i Leonardo iz Doboja, razoružali su sve prisutne svojim dječijim šarmom.

Kako navodi Svet Plus u drugom krugu Pinkovih zvezica 24.11. Lucija i Leonardo su sa svih pet prošli dalje.

Oni imaju šest godina, a otpjevali su pjesmu „Nemoj da me nerviraš“ od grupe „Poslednja igra leptira“.

 

„Bili ste preslatki! Opušteniji ste mnogo ovaj put i to je toliko vidljivo i lepo na sceni! Mnogo ste slatki i mnogo ste talentovani i ovo je danas zvučalo barem 10 puta bolje nego u prvom krugu. Želim vam puno sreće i nastavite da radite na sebi“ – rekla je Goca Tržan.

 

Leontina se složila:

„Evo zaista, kao što kaže Goca u drugom krugu neko ko je 10 puta bolji nego u prvom i nekako ste i uigrani, odjednom sa tom nekom koreografijom. Vrlo tačan ulazak u modulaciju, fantastično odabrana pesma, nismo je nikada čuli u našem šou programu“

 

I Milan Stanković je bio zadovoljan njihovim nastupom:

„Ovo je ono što mi svi želimo da čujemo, i mi ovde u studiju i narod kraj malih ekrana. Nekako kad vidimo da nas tako oraspolože tako mali ljudi sa takvom energijom, to je poenta čitavog ovog takmičenja. Mislim da ste vi večeras sve pogodili i zasluženo ste dobili peticu“

Drugi krug 24.11.2017. godine

 

Napominjemo da su u prvom krugu 27.10. osvojili srca žirija sa pjesmom „Hajde da ludujemo“ od Tajči.

Oni imaju šest godina i dolaze iz Doboja i sa svih pet glasova su prošli u drugi krug Pinkovih zvezdica.

 

– Preslatki ste, super! Ja jedva čekam da čujem šta ćete dalje spremati. Fenomenalno – rekao je Sergej.

 

Leonardu je uzor Milan Stanković, a Luciji Goca Tržan, a ovi članovi žirija nisu krili oduševljenje zbog toga.

– Predlažem vam da gledate u mene, ja ću da vam dirigujem i govorim vam kako treba i energičniji da budete. Samo utegnite to i bićete prave maskote ovog takmičenja – rekao je Milan.

 

– Danas ste prošli u drugi krug zato što ste neobični. Ja vam savetujem da podelite pesmu kada pevate, pola Lucija, pola Leonardo i biće zanimljivije – rekla je Goca.

 

Piše Svet Plus.

Prvi krug 27.10.2017. godine

GD

Recent Posts

Obilježene 34 godine od proboja Koridora – najsvjetlijeg i najhumanijeg podviga VRS (FOTO/VIDEO)

U Dugoj Njivi kod Modriče obilježena je 34. godišnjica proboja Koridora 1992. godine i uspostavljanja…

3 dana ago

IZLOŽBA O STAROJ I RIJETКOJ КNJIZI POVODOM 80 GODINA DOBOJSКE BIBLIOTEКE (Foto)

Izložbom pod nazivom „Кroz Zbirku stare i rijetke knjige Narodne biblioteke Doboj“ obilježava se 80…

5 dana ago

Željeznice Srpske: Zahvaljujući Vladi riješeno pitanje plata, za ostalo slijede pregovori (VIDEO)

Željeznički sindikati insistiraju na realizaciji zaključaka koji su dogovoreni sa Ministarstvom saobraćaja i veza 16.…

6 dana ago

NEMA KRIZE ZA PŠENICU: Intervju Anđelka Kuzmić ministar poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede Republike Srpske

OVE godine rod pšenice će biti veći nego u petopgodišnjem na proseku i nadam se…

1 sedmica ago

Ozren: Dok je dobrih ljudi Petkovići ne gube nadu; Vlada Srpske obezbijediće im montažnu kuću, pomoći će i Petrovo

Bez krova nad glavom juče je ostala devetočlana srpska povratnička porodica u mjestu Panjikna Ozrenu…

1 sedmica ago

Sarajevo, Sloga i Velež pod FIFA zabranom registracije igrača

FIFA je uvrstila Fudbalski klub Sarajevo na listu klubova kojima je izrečena zabrana registracije novih…

1 sedmica ago

This website uses cookies.