Konkurs za STOLARE u Doboju

OGLAS
Za prijem u radni odnos

Zbog proširenja obima posla, firma Drvo Color d.o.o. Doboj, hitno raspisuje oglas za prijem radnika u radni odnos.
PRIJAVITI SE MOGU ISKLJUČIVO RADNICI SA ISKUSTVOM NA POSLOVIMA

POZICIJA:

1. Stolar za sklapanje namještaja,
2. Stolar za rad na terenu, sklapanje namještaja, kuhinja i dr.

VIŠE IZVRŠILACA

POTREBNI USLOVI:
• Radno iskustvo u struci obavezno
• poželjna vozačka dozvola B kategorije
• dobre organizacione sposobnosti
• orijentisanost na rezultate i konstruktivan stav prema poslu
• komunikativnost

OPIS POSLA:
• Sklapanje namještaja, kuhinja, komoda, plakara i dr. , terenski rad
• timski rad

Uslovi rada:
• Plata po dogovoru (satnica, dodatno plaćenje terenske dnevnice)
• Mogućnost napredovanja i povećanja plate
• Plaćen godišnji odmor
• Obezbjeđen obrok u toku radnog vremena

Prijave se mogu izvršiti direktno u upravi firme, ili putem email adrese [email protected]
Rok za prijavu do popune radnih mjesta.

DRVO COLOR d.o.o.
Svetog Save 30, SPO Viktorija
[email protected]
066 544 696
065 684 880

GD

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Ovo veb mesto koristi Akismet kako bi smanjilo nepoželjne. Saznajte kako se vaši komentari obrađuju.